Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Elektronici - servisní technici, Vsetín

Pozice:
Elektronici - servisní technici
Zaměstnavatel:
ALSYMON, s.r.o.
IČO:
25360116
Oblast (okres, kraj):
Vsetín
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
23000
Popis práce:

ELEKTRONICI - SERVISNÍ TECHNICI

POŽADUJEME: ŘP-B, vyhl. 50/78 Sb., praxe v elektrotechnice a opravárenství obráběcích strojů (obor NC a CNC stroje, IT výhodou), znalost práce na PC, aktivní znalost AJ/NJ výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: diagnostika a opravy elektrických zařízení - obráběcí stroje a CNC stroje, modernizace elektrických zařízení - návrhy řešení, programování PLC.
NABÍZÍME: možnost profesního a odborného růstu, perspektivní a zajímavá práce. Příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek stravné.
PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti nebo telefonicky pan František Chupík, tel.: 603 254 395, popř. e-mail: chupik@alsymon.cz
Ov.e. 15.4.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
František Chupík
Telefon:
603 254 395
Počet zobrazení inzerátu:
598×